windows 10 a yükseltme için son saatler

facebook android iphone ayarlari

windows 10 a yükseltme için son saatler
5 - 3 OY

windows 10 a yükseltme için ne yapılması gerekiyor,windows 10 a yükseltme için sistem gereksinimleri ne olmalıdır, yükseltme için destek hattının numarası nedir

windows 10 a yükseltme için son saatler

Bildiğiniz gibi  Microsoft Windows 10 a geçişi belli süreliğine ücretsiz yaptı. Bu sürenin dolmasına birkaç gün kaldı, bu süre içerisinde işletim sisteminizi ücretsiz olarak Windows 10 a yükseltebilirsiniz. Bu süre bittiğinde Windows 10 a geçmek için ücret ödemeniz gerekecek.

facebook müşteri hizmetleri

windows 10  gecis sorunu

Peki windows 10 a geçmek için bilgisayarınızın sistem gereksinimleri ne olmalı ? Bu detay yükseltme için çok önemli aslında aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi sistem gereksinimlerinin olması gerekiyor. Bunu gözardı etmemelisiniz.

windows 10 gecis

Yükseltme yapmanız için gereken tek işlem üst kısımdaki resimde görülen teklifte “şimdi yükselt” butonu var. Bu butona tıkladığınız zaman sayfalar sizi yönlendirecek bilgisayarınızın hızına göre işlemler birkaç saat sürecek ve yükseltme işlemi tamamlanmış olacak. Bu işlemleri yaparken destek almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayarak destek alabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir