Windows 10 format atma yeniden yükleme

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Windows 10 format atma yeniden yükleme nasıl yapılır?

Windows 10 format atma nasıl yapılır? Windows 10 sıfırdan yükleme. Windows 10 temiz kurulum. Windows 10 kurulumu nasıl yapılır? Windows 10’dan Windows 8.1′ e geri dönme. Windows 10′ dan Windows 7′ ye geri dönme. Windows 10 sistem geri yükleme kurtarma.

Aşağıda Windows 10 kurtarma, Windows 10′ dan Windows 7 veya Windows 8.1′ e geri dönüş ve bilgisayarı sıfırla seçenekleri yer almaktadır. Windows 10 işletim sistemini yeniden yüklemek istiyorsanız  bilgisayarı sıfırla seçeneğini kullanabilirsiniz. Windows 10 kurtarma bölümünden de, işletim sisteminde sorun varsa bu bölümden işlem yapabilirsiniz. Bu bölümü ulaşmak için Windows arama bölümüne “Ayarlar” yazmanız yeterli.

Windows 10′ dan eski sürüme dönmek için örnek Windows 10′ dan Windows 8.1′ e dönme. Ayarlar bölümünde yer alan “Kurtarma” alt başlığında bulunan Windows 8.1′ e geri dön seçeneği ile yapabilirsiniz. Ek bilgi olarak Windows 10 kurulumda eğer sıfırdan bir kurulum yaptıysanız, eski sürüme dönemezsiniz. Windows ile ilgili önerdiğim özel destek hattından yardım alabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Windows 10 sistem geri yükleme bölümüne isterseniz çalıştır komutuyla ulaşabilirsiniz. Başlat / çalıştır bölümüne rstrui.exe yazarak enter yapınız. Çalıştır bölümüne kısayol’ dan ulaşmak için klavyeden Windows pencere simgesine basılı tutarak R tuşuna basıp çekiniz.

Windows 10 format atma yeniden yükleme

Windows 10 format atma yeniden yükleme

Windows 10 sıfırdan kurulum yükleme

Windows 10 sistem geri yükleme

Windows 10 dan windows 7' e geri dönme

Windows 10 format atma yeniden yükleme

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir