Windows 10 Hakkında Yeni Sızıntılar

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft yeni işletim sistemi olan Windows 10 Build 10122‘i sunmasından kısa bir süre sonra build 10125 görüntüleri gözüktü. En çok kullanılan işletim sistemi olan Windows’un yeni serisi tüm dünyadaki teknoloji ile ilgili kullanıcıları heyecandırmış durumda. Windows 10 haberleri devam ederken bir yenisi Rusya tarafından geldi. Rusya‘daki bir internet sitesine göre Windows 10125 modeline ait bazı resimler paylaşıldı. 10122 modelinde fazla özellik bulunmadığı ve 10125 modeli ile performans artışı ve genel güvenlik kapatmaları söz konusu olacak.

facebook müşteri hizmetleri

Windows 3.0, 25 Yaşında

Windows 10 Build 10125 ile yeni özelliklerde geliyor. Alarm, Saat, Solitaire, Onedrive gibi uygulamalar üzerinde detaylar ve yüksek performans bir windows 10 geliyor diyebiliriz Windows 10 Build 10135 modelinin ayın kaçında çıkacağı hakkında bilgi bulunmaz iken en geç Haziran ayının başında çıkması düşünülüyor.
Genel anlamda Windows 10 işletim sistemindeki değişikliklerden bahsedersek, başlat menüsünde değişiklikler ve bir modern arayüz ile geliyor. Windows 8‘e göre başlat menüsünün tekrardan yerine gelmesi bazı kullanıcıları sevindirmişti diyebiliriz. Arama kutusu ise tekrar yine başlat menüsü altına konumlandırılmış. Ayrıca full ekran açılan sayfalar yerine klasik tip pencereler şeklinde açılan programlar mevcut.

Ayrıca yeni windows sürümü ile gelecen tarayıcıda yeni bir tasarıma da sahip olan tarayıcının getireceği yeniliklerden en önemlileri web sitede dolaşırken o sırada kolan bir şekilde notlar alabilmeweb sayfalarını kolayca başkalarıyla paylaşma ve okuma modu özelliği olacak. Bakalım Microsoft kullanıcılarına tatmin edici bir işletim sistemi sunacak mı göreceğiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir