Windows 10 Kullanıcıları Sorunlarla Boğuşuyor!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft’un son yıllarda artarda geliştirme yapma çabaları biraz ters gitmiş görünüyor. Benim görüşüme göre fazlaca kapitalist çalışan Microsoft henüz Windows 10’u hazır değilken kullanıma sundu. Geçtiğimiz günlerde Sony’nin kullanıcılarına ‘Windows 10 yüklemeyin, biz daha testleri bile bitirmedik’ deyişi sosyal ortamda biraz sallantılı bir muhabbete yol açtı. Kullanıcılar testlerin hala nasıl bitirilemediğine işaret çekerken bazı kullanıcılar bu konuda Windows’un erken davranmış olduğunu söyledi

Açıkçası Microsoft’un tam olarak ne zaman İşletim sistemini ‘tam olarak yaptık’ dediğini bilemiyoruz, bu yüzden erken sunmuş olabileceği iddialarını destekleyemem. Lakin bugün şirketin hata kodları nelerdir ve nasıl çözülür şeklinde yayınladığı duyuru sistemde karşılaştıklarımız haricinde de pek çok hata olabileceğini gözler önüne seriyor.

facebook müşteri hizmetleri

win10

Sistemde uyumluluk hatalarından ziyade- çünkü uyumsuzluk hataları yeni bir sistemde her zaman olabilir- Microsoft’un yazılımda adresleme ve kayıp/zararlı dosya hataları çok daha büyük bir sorun. Bu sorunlar çoktan bazı cihazları işlevsiz kılmayı başardı. Bu hafta yazılımı yükseltmeyi deneyen pek çok kişi için işlemin sonu cihazı eski versiyonlarla formatlamak oldu.

Tüm bunlara ek olarak Windows 10’un bazı monitörleri desteklemediği de bazı kullanıcıların şikayetleri arasında yer alıyor.

Cortana ile sohbet etmeye dalmışken acaba geride unuttuğumuz bir şeyler mi var?

Her şeye rağmen “ben yine de denemek istiyorum” diyenlerdenseniz bilgisayarınızdaki tüm verilerin yedeğini almanız ve Windows 10’un ulaşamayacağı yerlerde saklamanızı öneriyorum.

2 thoughts on “Windows 10 Kullanıcıları Sorunlarla Boğuşuyor!

 • 9 Ağustos 2015 at 22:11
  Permalink

  Antivirüs programlarını siliyor güncellerken. Keyleri kopyalamanızı öneriyorum

  Reply
 • 9 Ağustos 2015 at 21:11
  Permalink

  Antivirüs programlarını siliyor güncellerken. Keyleri kopyalamanızı öneriyorum

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir