Windows 10 Mart Ayı Güncellemesi Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft, Windows 10 için Mart ayı toplu güncellemesini yayınladı. KB3140743 sürümlü güncelleme ile Windows 10’da düzeltilen hatalar haberimizde. Microsoft, Windows 10 için her ay düzenli olarak toplu güncelleme yayınlamaya devam ediyor. Sistemi güncellemeler ile daha stabil hale getirmeyi hedefleyen Microsoft, Mart ayı için yayınladığı KB3140743 sürüm numaralı güncelleme ile birçok sorunu çözüme kavuşturuyor.

facebook müşteri hizmetleri

Windows 10 için yayınlanan KB3140743 güncellemesi ile hazırda beklet modundan uyandırmada, Microsoft Edge tarayıcısında, Windows Mağazada, Miracast uygulamasında, IE 11’de ve dosya gezgininde yaşanan sorunlar düzeltiliyor. Bu güncelleme ile ayrıca bağlantı ve gezinme bölümünde de iyileştirmeler yapılıyor. Regedit ayarlarını da optimize eden bu güncelleme ile güvenlik açıkları da kapatılıyor.
update

Windows 10 güncellemeleri nasıl yüklenir?

Windows 10 için KB3140743 güncellemesini Başlat>Ayarlar>Güncelleştirme ve güvenlik bölümünden “Güncelleştirmeleri denetle” seçeneği ile yükleyebilirsiniz. Güncellemeyi yükledikten sonra bilgisayarınız yeniden başlatmayı unutmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir