Windows 10 Mobile’in Ön Kamerası Artık Yüzümüzü Tanıyacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Windows Phone mobil akıllı cep telefon platformunda olmayan ön kameradaki yüz tanıma özelliği yaz aylarının sonuna doğru çıkması muhtemel Windows 10 Mobile ile artık desteklenecek. Paylaşılan en son bilgilere göre Microsoft artık Windows 10 Mobile platformu ile yerleşik olarak bu ve buna benzer diğer özellikleri akıllı telefon modellerindeki Windows 10 işletim sistemine entegre ederek daha zengin ve gösterişli bir kullanıma ulaşabilecek.

Lumia Camera Beta uygulaması ile Windows 10 mobile teknik ön izleme ‘de dublör özellikleri taşıyan ancak geleceğe yönelik güncellemeler alan; Windows 10 Mobile‘ın oturmuş kamera uygulaması Windows Camera bu hafta Windows 10 tarafından yayınlanan 10149 yapısı ile en son güncel yeni versiyonuna yükseltildi.

facebook müşteri hizmetleri

Esasen bir hayli dillendirilmemiş olsa da Windows Phone platformunda resmi olarak namevcut bu modifikasyon ile Windows 10 Mobile işletim sistemini barındıran telefonlarda kamera deneyiminiz bir kaç adım daha ileriye taşınmış olacak. PureView teknolojisi ve Carl Zeiss optik lensleri gibi az çok kandırıcı yeni teknolojilere bu şekil yazılımsal desteklerin olması ile kazançlı bir tasrif sunmasına olanarak tanıyabilecek.

Özellikle başlangıç seviyesi Lumia cihazlarda daha aktif bir çok özellikler sunan, alacağı güncellemeler ile özellikleri daha da genişletilecek olan Windows Camera moderen uygulamasının yeni gösterilen 5.38.2004 versiyonu ile yan yana ön kamerada çehrenizi tanıyarak surat takip etme özelliğinin eklendiği dikkat çekti.

Windows Camera uygulamasının ilerleyen versiyonlarında videoteyp kısmında gelişmenin yaşanması çok uzaktaymış gibi görünmüyor.

Windows 10 işletim sistemi son günlerde getirdiği yenilikler ve büyük güncellemelerle özellikle mobil platformda çok daha fazla kitlenin beğenisini kazanıyor. Eğer Windows 10 evrensel platform olma gibi diğer bir çok faaliyetini gerçekleştirebilirse önümüzdeki yıla Windows 10 patlaması olarak damga vurabileceğini seziyoruz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir