Windows 10’a Eski Başlat Menüsünü Getirdiler

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Windows 7’deki klasik başlat menüsünü Windows 8’deki metro görünümüne tercih edenlerdenseniz bu haberimiz sizin için. Yeni çıkan bir program ile beraber bildiğiniz ve sevdiğiniz Windows 7 başlat menüsü, Windows 10’daki gelişmiş hybrid başlat menüsünün yerini alıyor.

Galactic Civilizations ve Sins of a Solar Empire gibi başarılı oyunlarının yanı sıra yazılım sektöründe de öne çıkan bir şirket olan Stardock, Start10 isimli bir yazılım yayınladı. Sadece Windows 10’da çalışan bu yazılım sayesinde Windows 7’nin bildiğimiz ve sevdiğimiz başlat menüsü Windows 10’a uğruyor. Halihazırda gayet iyi bir işletim sistemi olan Windows 10, bu yazılım ile beraber mükemmel olacak gibi görünüyor.

facebook müşteri hizmetleri

Tabii Start10’un tek marifeti bu değil. Windows 7 teması dışında Start10 sayesinde başlat menüsünü istediğiniz gibi kişiselleştirebilir, kendi benzersiz ve rahat başlat menünüzü oluşturabilirsiniz.

Fakat bilmeniz gereken durum şu, benzerlerinin aksine Start10 maalesef freeware, yani ücretsiz bir yazılım değil. Yazılımı indirip kurduğunuzda size verilen 30 günlük deneme süresinden sonra yazılımı 4.99 dolar karşılığında satın almalı ya da… Biliyorsunuz ne yapacağınızı işte.

İkinci paragrafta da belirttiğimiz gibi Stardock yalnızca yazılım ya da oyun odaklı bir şirket değil. Start10 gibi yararlı yazılımlarının ve şirket ürünlerinin yanı sıra Galactic Civilizations 3 ve Sins of a Solar Empire gibi az bilinen ancak oldukça başarılı yapımlara da imza attı. Umarız bu başarısını daha sonralarda da görebiliriz.

Start10’u indirmek ve 30 günlük ücretsiz deneme süresine başlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir