Windows 10’a Ücretsiz Geçiş Devam Ediyor

facebook android iphone ayarlari

Windows 10’a Ücretsiz Geçiş Devam Ediyor
5 - 1 OY

Windows 10 geçiş devam ediyor mu ?, Windows 10 süresi bitti mi ?, Windows 10 indir, Windows 10 ne zaman süresi dolacak ?, Windows 10 süresi uzatıldı mı ?, Windows 10 

facebook müşteri hizmetleri

Windows 10’a Ücretsiz Geçiş Devam Ediyor mu ?

Windows 10’a geçiş için hala geç değil. Microsoft 1 yıl boyunca Windows 10’a geçişlerin ücretsiz olarak duyurulduğunu açıklamıştı. Bazı kullanıcılar geçiş yaptı bazıları geçiş yapmadı. 29 Temmuz 2016’da geçişlerin sona erdiğini duyuran Microsoft artık herkesin ücretli bir şekilde satın alması gerektiği bilgisini paylaştı. 120 Dolar karşılığında satın alma işlemi gerçekleştirmek istemiyorsanız ve Windows 10’a geçişe şimdi karar verdiyseniz. Ücretsiz olarak geçiş yapabileceğiniz bir yol daha bulunuyor.Windows 10'a geçiş devam ediyor mu

Windows 10 İndir

Microsoft yardımcı teknolojileri kullanan kullanıcıları için bu sürenin uzatıldığını ve yardımcı teknolojileri kullanan kullanıcılar için indirme alanı yarattı. Aşağıdaki indirme linki bulunan Windows 10 için Microsoft tarafından herhangi bir denetleme veya inceleme yer almıyor. Tüm kullanıcılar indirme yaparak Windows 10’a geçiş yapabilirler.

Windows 10 indir 

Yardımcı teknolojileri kullanan kullanıcılar için açılan bu indirme alanının ise henüz bir bitiş tarihi bulunmuyor. Henüz bir bitiş tarihi belirlenmediği için tüm Windows 10’a geçmek isteyen kullanıcılar bu durumdan yararlanabilirler.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir