Windows 10’un İlk Güncellemesi Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft’un geçtiğimiz hafta kullanıma sunduğu Windows 10’un son Windows sürümü olduğunu ve 2025 yılına kadar güncelleme desteği ile geleceğini duyurmuştuk. Şimdi ise Windows’un ilk büyük çaplı güncellemesi yayınlanmış bulunmakta. Ancak bu yeni gelen güncelleme her hangi bir güvenlik açığını kapatmak için değil. Yalnızca işlevselliği artırmak için olduğu söyleniyor.

facebook müşteri hizmetleri

Yeni güncellemenin daha önce yayınlanan tüm düzeltmeleri içerdiğini söyleyen Microsoft ekibini bugün yayınladığı güncelleme toplam 325 MB büyüklüğünde olduğunu da bildirdi. Eğer tüm ayrıntılarıyla ne değişiklikler içerdiğini öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayarak orjinal siteden okuyabilirsiniz. Ancak söyleyelim ki site İngilizce dilinde.

Microsoft bu gelen güncellemenin herhangi bir güvenlik açığını kapatmak için olmadığını ve yalnızca işlevselliği artırmak için yapılan iyileştirmeleri içerdiğini söyledi. Ayrıca eğer daha önceki güncellemeleri yüklemediyseniz bu güncelleme tek başına tüm içerikleri de kaplıyor. Eğer daha önce yayınlanan küçük çaplı güncellemeleri indirdiyseniz de yalnızca yenilenen içeriği indirip kuracaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir