Windows Phone 10 Ekran Görüntüleri Yanlış Çıktı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft tarafından kısa süre önce yapılan duyuru ile Windows 10’un detaylarının 21 Ocak’ta halka sunacağını açıklanmıştı. Ayrıca Windows Phone 10’un önizlemesinde Microsoft’un partnerleri için sunulduğu söylenen ve hala kapalı beta da olan Windows Previewer uygulamasının da erken erişimi sağlanacak.

2-5 Mart tahrihleri arasında gerçekleşecek MCW 2015 etkinliğinde son dönemin iddialı akıllı telefonlarından Sony Xperia Z4 ve Samsung Galaxy S6’nın tanıtılabileceği iddialarının yanı sıra Windows 10’la ilgili bilgilerin de aynı etkinlikte paylaşılabileceği düşünülüyor. 29 Nisan’da düzenlenecek BUILD 2015’i de unutmamak gerek.

facebook müşteri hizmetleri

Konu başlığına dönersek, Windows Phone’lar için çıkacak yeni işletim sistemi Windows Phone 10’a ait olduğu düşünülen son ekran görüntülerini Webio üzerinden görmüştük. Bu olaydan sonra paylaşılan görüntülerin gerçek olmadığı açıklandı.

weibo

Windows Phone kullanıcıları tarafından oldukça merakla beklenen yeni işletim sisteminin geliştiricilere yönelik ön izlemesinin yayınlanabileceği konusunda söylentiler çıkmaya devam ediyor.

Yazan: AZİM BARIŞ VATANSEVER

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir