Windows10 Soltaire Oyunu Özellikleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Herkesin bildiği üzere her Windows sürümünde yer alan FreeCell ya da Spider gibi bir takım klasik oyunlar yer almaktadır. Özellikle de bilgisayar başında gün boyu oturmak zorunda kalan memurların favori oyunlarından olan bu tarz oyunlar Windows 10 sürümünde nasıl görünecek herkes son derece merak ediyor. Windows 10 Soltaire Oyunu farklı yapısı ve uygulaması ile karşımıza çıkıyor.

Windows 10 teknik ön izleme sürümünde yapı 10056 numarası ile güncellenecek olan bu oyunlar toplu şekilde Solitare Collection adı ile bir arada toplanmış şekilde karşımıza çıkıyor.
Microsoft Windows 10 sürümünde bir çok klasik kart oyununu bir tek koleksiyonda bir araya getirmiş. Windows 10 Soltaire Oyunu içinde Tripeaks, Pyramid, FreeCell ve Spider oyunları da yer alıyor. Bunun yanı sıra listeler ya da başarılar gibi yenilikler de eklenirken Windows 10 Soltaire Oyunu ile bu tarzda oyunları sevenler bu yeni tarzı da beğenecekler gibi duruyor.

facebook müşteri hizmetleri

Windows 10 Soltaire Oyunu çok uzun yıllar bir çok memuru, çalışanı ya da evde oturan kişileri memnun eden yapıda yer aldı. Bazen fal bakmak için kullanılan bazen de zaman geçirmeye yarayan oyunların kullanıcısı ve beğeneni oldukça fazla olduğundan microsoft da yeni sürüm windows içinde oyunlarını da yenilemeyi tercih etti. Bu yeni hali ile soliter oyunları sevenleri memnun edecek olan uygulamada klasik sistemin yanı sıra bazı yenilenen unsurları da var tabii.

Solitare Collection adı ile bir araya toplanmış olan oyunları oynarken listeleyebilir ve aynı zamanda başarıları da dosyalanabiliyor. Oyun oynamak iş yaşamının ya da monoton giden hayatı biraz daha renklendirmenin en kolay ve basit hali. Belki düşüncelerimizi toparladığımız, sorunlarımızı bir nebze unuttuğumuz ya da kafamızın dağılmasına sebep olan oyunları her cinsiyetten ve yaş gurubundan kişilerin oynadığını söylemek yanlış olmaz. Dolayısı ile Microsoft firması da yenilediği oyun gurubu ve içeriği ile son derece güzel bir girişimde bulundu. Kişilerin memnuniyeti kısa ve uzun vadede firmaya artı bir kazanç sağlayacağı da düşünülüyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir