Wiper ile Gönderdiğiniz Mesajları Okunmadan Geri Silin

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bazen önemli bir mesajı yanlış birisine göndeririz ve ya gönderdiğimiz mesajın hemen arkasından pişman olabiliriz. Bu muhtemelen herkesin başına gelmiştir. Böyle bir durumda gönderdiğimiz mesajı geri alabilmek çok güzel olurdu.

Andoid ve iOS mesajlaşma uygulaması olan gizlilik dostu Wiper size ücretsiz olarak bu hizmeti sunuyor.

Yaptığınız aramalar veya attığınız mesajlar için uçtan uca şifreleme sistemini kullanan Wiper kendi telefonunuzdan konuşma geçmişinizi silmenize olanak tanıyor hatta karşı tarafın telefonundan ve Wiper serverlarından bile temizleyebiliyorsunuz.

wiper1

facebook müşteri hizmetleri

Hatta Wiper normal ekran görünümünde bile konuştuğunuz kişinin kimliğini saklıyor (birisinin omzunuzun üzerinden telefonunuza bakması ihtimaline karşı) ve sadece göstere bastığınız da kiminle konuştuğunuz ortaya çıkıyor. Wiper‘in tek açık noktası konuşmalardan ekran görüntüsü alınabilmesi ki bu da size bildirim olarak geliyor.

Wiper pişman olunan mesajları silmekten fazlası, çünkü daha çok gizlilik için düşünülmüş bir uygulama.

Bu uygulama arkadaşlarınız ile iletişime geçerken size huzur verebilir. Fakat silme komutu ile bilgilerin Wiper serverlarından silineceği ise şüpheli. Uygulama açık kaynaklı değil yani uygulama hakkında geliştiricilerin dediğine güvenmemiz gerekli.

Eğlencenin bir parçası olarak uygulama otomatik olarak YouTube‘a bağlanıyor ve tek bir tıklama ile video paylaşmanıza olanak tanıyor. Bu sayede bir video paylaşırken uygulamayı açık tutup beklemeniz gerekmiyor.

Wiper‘in mesaj geçmişini tam olarak sildiğin den emin olamasak ta, gizliliğimizi korumak için size eğlenceli bir yol sunan uygulamanın ilgi çektiği kesin.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir