Wolfteam Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır? ( Resimli Anlatım )

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Wolfteam oyuncularının son zamanlarda sık sık mail atarak sorduğu konulardan biri olan wolfteam şifre değiştirme işleminin nasıl yapıldığına değineceğiz bugün.

Son zamanların en çok oynanan oyunlarından biri olarak karşımıza çıkan Wolfteam‘de ilgi bu kadar büyük olunca birçok oyuncunun şifreleri çalınıyor ve wolfteam maili değiştiriliyor. Uzun zaman sonucu elde edilen başarılardan sonra ortaya çıkan karakterinizin çalınmamasını istiyorsanız Joygame paneli üzerinden sık sık Wolfteam şifre değiştirme işlemini gerçekleştirmeyi ihmal etmemenizde fayda var. Ayrıca wolfteam e posta değiştirme de sık sık yapmanız gereken işlemlerin başında geliyor.

Wolfteam Şifre Değiştirme

1. Joygame resmi internet sitesi üzerinden Wolfteam hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra sayfanın sağ üst köşesinde bulunan isminize tıklayarak Profilim sekmesine giriş yapın.

wolfteam şifre değiştirme

2. Açılan pencerede kayıt olurken girdiğiniz wolfteam kişisel bilgilerinizi göreceksiniz. Yine sağ tarafta bulunan “Şifre Değiştir” kısmına tıklayarak wolfteam şifre değiştirme bölümüne geçiş yapın.

facebook müşteri hizmetleri

wolfteam şifre değiştirme 2

3. Açılan pencereden yeni şifrenizi iki kere girdikten sonra güvenlik amacıyla sorulan eski şifrenizi de girmeyi unutmayın. “Şifremi Değiştir” butonuna basarak Wolfteam şifre değiştirme işlemini tamamlayın.

wolfteam şifre değiştirme 3

 

Wolfteam şifre değiştirme işlemi sırasında hesabınızın daha sonra da güvenlik açısından bir üst seviyede olması için belirleyeceğiniz yeni wolfteam şifrenizde bir tane büyük harf, bir tane küçük harf, en az bir tane rakam ve noktalama işareti bulundurmaya dikkat edin. Böylece şifrenizin diğer kullanıcılardan tarafından tahmin edilmesi hesabınızın ele geçirilmesi daha zor olacaktır.

Ayrıca tüm bunlara ek olarak wolfteam e posta değiştirme işlemini de en az 3 ayda bir gerçekleştirmeyi unutmayın. Genelde wolfteam hesabım çalındı diye soru soranların e posta hesapları yüzünden olduğunu görmekteyiz. Gerekirse wolfteam hesabınıza özel bir e posta adresi açarak bu e posta adresinin de şifresini sık sık değiştirmeye özen gösterin.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir