Wolfteam Sistem Gereksinimleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bu yazımda sizlere Wolfteam sistem gereksinimleri nasıl, onu anlatacağım.

Wolfteam, 2009 yılında Joygame tarafından piyasaya sürülmüş, ücretsiz bir online birincil-görüş savaş oyunudur. Konusu, istedikleri zaman çok güçlü ve hızlı kurtlara dönüşebilen süper askerlerin birbirleriyle savaşmasıdır. Oyunda İnsan vs İnsan, Kurt vs Kurt, Kurt vs İnsan ve karma gibi modları bulunmaktadır.

facebook müşteri hizmetleri

Ben her gün oynayan bir Wolfteam oyuncusu değilim. Aslına bakarsanız, uzun süredir de oynamıyorum, ancak oynadığım kadarıyla zevkli bir oyun olduğunu söyleyebilirim. En çok hoşuma giden kısım ise kurda dönüşerek haritanın bir ucundan diğerine yaldır yaldır koşturmak oldu nedense. Oynarken karşılaştığım ve hangi oyunda olursa olsun rahatsız edici olabilen iki şey var; birincisi yaş sınırının delinmesi. Aslında aralarında oyunu çok iyi oynayanlar var fakat bu yaş sınırının amacı çocukları oyunun içindeki şiddetten korumak. İkinci sebep ise belirli bir miktar para yatıran herkesin çok iyi duruma gelmesi.

Neyse çok da uzatmadan Wolfteam sistem gereksinimleri nelermiş, ona göz atalım.

Wolfteam Sistem Gereksinimler Nasıl Olmalı?

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

Intel Pentium 4 1.4GHz ya da AMD Athlon XP 1500+ işlemci

Nvidia GeForce FX 5700 ya da AMD Raedon 9600 Series ekran kartı

1 GB RAM

Windows Xp 32 bit

Direct X 9

3 GB boş alan

Görüldüğü üzere Wolfteam sistem gereksinimleri günümüzde çoğu ev bilgisayarlarında çalışacak düzeyde. Ama bu sizi yanıltmasın, oyunun görüntüleri vasat falan değil. Umarım bu yazının size faydası olmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir