Wolfteam Stamine VİP Envanter Hileleri 12.04.2016

facebook android iphone ayarlari

Wolfteam Stamine VİP Envanter Hileleri 12.04.2016
5 - 1 OY

Wolfteam Stamine VİP Hakkında

Wolfteam Stamine VİP oyunu yine metin2 ye benzer bir oyun olup çoğu görsel effeckt görsel anlamda ses ve orta düzey olsada üç boyutlu bir oyundur. Playstation la oyunu oynanması yanı sıra çoğunlukla bilgisayarlarda oynanan popüler oyunlardan biri haline gelmiştir. Oyunun sistem gereksinimleri açısından minimum değerlerde olması yeterlidir. Örneğin Windows 7,8 Bit oranları 86x veya 68x değerlerinde olsada fark etmez, Ram 1.5 veya 2 Gb olması yeterlidir. Ekran kartları 512 yada daha verimli çalışması açısından 1 Gb veya 1.5 Gb olması yeterli ve daha sağlıklı biçimde çalışmaktadır. Ve her oyundada olduğu üzere bu oyundada hilekar kodlar vardır. Yada yazılımsal olarak hileler eklenip çalıştırılabilinir. Metin2 oyunu gibi Wolfteam Stamine VİP oyunununda bağımlı oyun severleri üst düzeydedir.

facebook müşteri hizmetleri

Wolfteam Stamine VİP Hileleri

Wolfteam Stamine VİP hilesi hakkında anlatacaklarımız yazılı olup programsaldır. Lütfen yönergeleri dikkatlice okuyup adım adım takip ediniz.
1.Adım: Hileyi yönetici olarak çalıştırınız.
2.Adım: Wolfteam.bin Expected çıktığı anda Wolfteam’a giriş yaparak oturum açınız. Not: Dikkat hileyi çalıştırırken internetiniz bağlı olacak.
3.Adım: Envanter segmesi altında ve d3d menüsü çıkacaktır. Bu ayarlar birbirinden farklı olarak ve ayrıca bağımsız çalışmaktadır.
4.Adım: Her hangi bir seçtiğiniz silahları alıp active butonuna tıklayın.
5.Adım: İşlemleriniz bittiği andan itibaren Stamina Vip Hack D3d Bypass butonuna tıklayarak ana menüye geçiş yapın. Eğerki istemediniz envanter hack özelliğini direkt olarak BYPASS yazısına tıklayın. (yazılımlar aşağıdadır)

Wolfteam Stamine VİP Hack ve Envanter 12.04.2016
İNDİR

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir