World of Tanks PlayStation4 Geliyor!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama ile birlikte Ps4 oyuncularını sevindirecek bir haberi sizler için hazırladık. Başlıktan da anladığınız gibi World of Tanks oyunu çok kısa zamanda sizlerle buluşacak. Bunu biz söylemiyoruz, oyun şirketi yaptığı açıklamada müjdeyi verdi.

World of Tanks PS4

Ayrıca oyunun PS4 platformunda yeni makine ve araçlarla oldukça dikkat çekeceğe benziyor. Oyunun ayrıca yaptığı duyuru ile birlikte diğer platformların aksine iki yeni harita ile Ps4 sevenlerin karşısına çıkacak.

facebook müşteri hizmetleri

World of Tanks PlayStation Fiyatı

World of Tanks

Siz bakmayın başlığımıza. Oyun kayıtlı tüm oyuncular için ücretsiz. Bu harika haber ile birlikte PlayStation4 oyuncularının dikkatini bir hayli fazla çekeceği kesin olan şirket böylece kullanıcılarını oyuna alıştıracak gibi gözüküyor.

Oyun yükseltmeleri için ise ek ücret ödemeniz gerekecek. Tüm oyunlar da olduğu gibi PS4 de bu konuda ayrıcalık tanımıyor. Bu kapsamda da oyunun ücretli sürümünü satın alan oyuncular bu yükseltmeleri ve geliştiricileri çok uygun fiyata alabilecekler.

Bilindiği gibi Online kayıtlı oyuncu sayısı ile oldukça dikkat çeken oyun özellikle Android sürümü ile kullanıcı sayısını katlayarak yelpazesini oldukça genişletmişti. Özellikle takımlar arası maç ve bireysel yeteneği de kapsayan oyun sağlam takipçileri ile hızla büyüyor. Tek eksiği PS4 platformu olan oyun bu eksikliğini de kısa sürede gidereceğini duyurarak beklentileri de boşa çıkarmamış oldu. Özellikle silahları ve canlı hedefleri ile müthiş heyecanla oynanan oyun ülkemizde de bir hayli fazla oynanmakta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir