World of Warcraft Legion Duyuruldu!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Blizzard sözünü tuttu; milyonlarca oyuncuyu yıllarca peşinden koşturan World of Warcraft’ın yeni ek paketi World of Warcraft Legion, Gamescom’da duyuruldu!

Warcraft hayranlarının isimden anlayacağı gibi Burning Legion’ın istilasını ve Illidan the Betrayer’ın dönüşünü anlatan altıncı ek pakette oyunun yeni level sınırı 110 olurken, oyuna yeni eklenen Broken Isles kıtası da tanıtıldı. Ayrıca yeni ek paketle beraber yeni bir Honor System ve yeni tanıtılan Artifact silahlar da ekleniyor.

facebook müşteri hizmetleri

Yeni ek paketle beraber oyuna ayrıca yeni bir kahraman sınıfı ekleniyor. World of Warcraft Legion ile beraber oyuncular artık Demon Hunter sınıfı ile de oynayabilecek.

Ek paketin duyurusu ile beraber yeni eklenen Broken Isles’ın oyundaki yeri de detaylandırıldı. Azeroth’un kalbinde terk edilmiş bir bölge olan Broken Isles, eskiden Night Elf’lerin kurduğu medeniyetken daha sonra yok edilmiş ve mezarlığa dönmüş bir kıta. Yeni senaryo ile beraber oyuncuların -tıpkı Warlords of Draenor’da olduğu gibi- portaldan geçip Legion ile savaşmalarına olanak sağlanacak.

Oyuna ekstradan 36 yeni artifact ve 8 yeni dungeon ekleyen World of Warcraft Legion için Blizzard kesin bir çıkış tarihi vermedi. Ancak gelen haberlere göre ek paketin kapalı beta’sının bu yılın ilerleyen dönemlerinde başlaması bekleniyor. Oyunun resmi çıkışı için ise 2016’nın başları umut ediliyor. Yeni ek paketle beraber gün geçtikçe kan kaybetmeye devam eden World of Warcraft biraz rahatlayabilir gibi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir