Wunderlist Satıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz günlerde Microsoft‘un popüler yapılacaklar listesi uygulaması Wunerlist‘in geliştiricisi 6wunderkinder‘i satın alacağıyla ilgili söylentiler ortaya çıkmıştı. Bugün ise o söylentiler gerçek oldu ve Microsoft 6wunderkinder‘i satın aldı.

Microsoft uygulamanın geliştiricisi 6wunderkinder girişimini bu hafta resmen satın aldı. Satın almanın 100-200 milyon dolar arasında bir bedelle gerçekleştiği belirtiliyor. Wunderlist‘in tüm altyapısı ve teknolojileri Microsoft servislerine entegre edilecek.

facebook müşteri hizmetleri

6wunderkinder merkezi normalde Berlin’de konuşlanmıştı. Satın alım sonrasında ekip Berlin’deki yerinde kalacak ancak ABD’deki Microsoft genel merkezine sürekli rapor verecek. Bununla beraber Wunderlist Android ve iOS‘taki hizmetine devam etmeye devam edecek.

Microsoft‘un Wunderlist‘i Outlook platformunu geliştirmek için kullanacağı belirtiliyor. Daha önce Acompli mail istemcisi ve Sunrise Calendar takvim uygulaması satın alınarak platforma entegre edilmişti. Muhtemelen ileride Outlook yapılacaklar listesi de Wunderlist esintileri göreceğiz.

Basitçe ifade etmemiz gerekirse yapılacaklar listesi uygulaması olan Wunderlist, farklı listeler hazırlamanıza olanak sağlıyor ve listelerinizi başka Wunderlist kullanıcılarıyla da paylaşmanızı sağlıyor. İsterseniz yapılacak iş için tarih ve zaman ayarlayabildiğiniz listelerde istediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz. Listedeki tamamladığınız görevi silmek için de üstüne bir kez tıklamanız yeterli. Gündelik hayatta gerçekten çok işe yarayan bir uygulama olan Wunderlist umarız Microsoft çatısı altında daha çok gelişir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir