Wunderlist Windows Uygulamalarını Güncelledi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Özellikle yoğun programa sahip kullanıcılar tarafından çok sevilen, yapılacaklar listesi hazırlamanıza olanak verip sizin için takip eden uygulama Wunderlist, Windows 7, Windows 8 ve Windows Phone 8 sürümlerini güncelledi. Gelen güncelleme ile birlikte Windows 7 versiyonu daha hızlı ve rahat çalışan Wunderlist, en çok şikayet aldığı ağır çalışması ve bazen geç yanıt vermesi sorunlarından kurtuluyor.

1@2x

Yeni versiyon ile birlikte senkronizasyon hızı, yeni notlar ve listeler ekleme hızının öncekine oranla çok yüksek olmasının yanı sıra, arayüzünde de değişiklikler yapılıyor. Bu ufak dğeişiklikler sayesinde uygulamayı kullanmak daha da kolay hale geliyor.

 

Wunderlist-Snapped-View-screen-520x292

facebook müşteri hizmetleri

İlk Windows 8 versiyonu Eylül ayında yayınlanan uygulamaya, güncelleme ile birlikte Snapped View özelliği geliyor. Böylece başka bir şey ile uğraşırken bile uygulamayı masaüstünüzün bir köşesinde tutabiliyorsunuz. Ayrıca hem Windows 8 hem de Windows Phone 8 için gelen yeni özelliği sayesinde listelerinizi başlangıç ekranına ekleyebiliyor, uygulamayı açmaya gerek kalmadan göz atma şansına sahip oluyorsunuz.

 

Wunderlist-Live-Tiles-520x434

Uygulama bunlara ek olarak Facebook ve Google+ entegrasyonunu da destekliyor. Eklenen takvim özelliği sayesinde Wunderlist‘te bulunan görevleri diğer takvimlerinize de ekleyerek daha fazla kontrol sahibi olabiliyorsunuz.

Uygulamayı sahip olmak isteyenler, Wunderlist’in resmi sitesinden ücretsiz olarak indirebilirler.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir