WWDC 2015 Etkinliği İle Neler Tanıtılacak ?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bu akşam düzenlenecek ve Apple tarafından birçok yenilik gerçeleşecek olan WWDC 2015 etkinliği ile Apple watch, İpad, İphone ve Macler ile iligili yeni özellikler, servisler ve yazılımlar duyurulacak. WWDC 2015 etkinliğinde ilk açılış konuşmasını Tim Cook yapacak. Önceki WWDC etkinliklerindeki gibi genel anlamda yapılacak yenilikler belli oluyor. Fakat yinede bu akşam Apple takipçileri tarafından heyecanla bekleniyor diyebiliriz.
Sizlere Türkiye saati ile 20:00‘de başlayacak WWDC 2015 etkinliğinde Apple tarafından tanıtılacak donanım ve yazılımsal detayları vereceğiz.

Apple Müzik Dinleme Servisi

Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız Apple Beats’ı 3.2 milyar dolar karşılığında satın almıştı. Ardından kendi müzik servisini yapacak ve ücretli abonelikler olacağı hakkında bazı söylentiler vardı. İtunes tarzı satın alıp bilgisayara indirme yöntemi yerine tıpkı Spotify gibi abonelik karşısında sınızsız müzik dinleme imkanı oluyor. Ayrıca fiyatı 10 dolar olacak ve Android sürümüde mevcut olacak.

facebook müşteri hizmetleri

Siri Gelişimi

Sesli asistan olan Siri gelişimi şuan yavaş ilerlesede WWDC 2015 etkinliği ile Apple bunun hakkında bazı açıklamalar yapması bekleniyor. Ayrıca daha gerçekçi ve doğru tahminler yapabilmesi için üzerinde çalışmalar yapan Apple bu akşam gerçekleşecek etkinlik ile bunun hakkında konuşacak gibi duruyor.

OS X ve İOS

Apple’ın önemli işletim sistemlerinden olan İOS ve OS X‘de gelişmeler gözükecek. Ayrıca her iki işletim sisteminde de yazı tiplerinde bazı değişiklikler bekleniyor. Yeni güncelleme ile görünüm ve performans artışları olacak. Ayrıca İOS 9 sürümünün eski Apple cihazlarda iyi çalışamamasından dolayı bazı stabilize sorunları düzeltilecek ve her iki işletim sistemi için bazı iyileştirmeler olacak.

Apple TV

WWDC 2015 etkinliği ile Apple yeni cihazı Apple TV cihazını çıkartması bekleniyordu. Bu cihazda arayüz güncellenerek kullanıcıların App Store’da indiriecekleri uygulamalardaki kullanım kolaylığı artacak. Ayrıca ABD‘de yayınlanan yerel tv kanallarda bu cihazlarda aktif olacak. Bununla ilgili tüm detaylar bu akşam WWDC 2015 etkinliği ile ortaya çıkacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir