Xbox One Gears of War Ultimate Edition İle Aynı Kutuya Giriyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Yeni nesilde en büyük sıkıntılardan biri konsolların ve oyunların normalden daha pahalı olması. Özellikle bizim ülkemizde bu durum oldukça derin bir şekilde yaşanırken şirketler de konsollarını satmak için alternatifler üretiyor. Bunlardan biri de Ağustos’ta çıkacak Gears of War Ultimate Edition’la alakalı.

San Diego Comic Con’da yapılan bir panelde konuşan Gears of War yapımcısı Rod Fergusson, ilk Gears of War’un yenilenmiş versiyonu olan Gears of War Ultimate Edition’ın Xbox One’larla ile paketlenip satışa sunulacağını duyurdu. Gears of War’lu Xbox One’lar 25 Ağustos’ta, yani oyunun çıkışıyla aynı gün raflardaki yerlerini alacak.

facebook müşteri hizmetleri

Rod Fergusson’ın açıklamasına göre Gears of War Ultimate Edition 25 Ağustos’tan yıl sonuna kadar “satılacak olan tüm Xbox One’larda” bulunacak. Ancak bu paketler Microsoft mağazaları gibi seçili mağazalarda ve stoklarla sınırlı olacak.

Paketin içinde 500GB harddisk kapasiteli bir Xbox One, Xbox One kablosuz kontrolcüsü ve Gears of War Ultimate Edition için bir indirme kodu bulunacak. Bunlarla beraber paket Cole karakteri için özel bir multiplayer skin’i, Gears of War 4’ün multiplayer beta’sına katılma hakkı ve Xbox Live Gold için 14 günlük bir deneme süresi içerecek. Paketin satış fiyatı 350 dolar, yani standart 500GB Xbox One’ların fiyatı ile aynı.

Bununla beraber aynı panelde Fergusson, Gears of War Ultimate Edition’ın Horde Mode’u içermeyeceğini duyurmuştu.

Gears of War Ultimate Edition, Xbox One için 25 Ağustos’ta çıkış yapacak. PC için de duyurulan oyun için herhangi bir çıkış tarihi duyurulmadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir