Xbox One S Özellikleri ve Fiyatı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Xbox One S satışa sunuldu mu ?, Xbox One S özellikleri nelerdir ?, Xbox One S fiyatı nedir ?, Xbox One S ne zaman satışa sunulacak ?, Xbox One S Türkiye satış fiyatı nedir ? 

Xbox One S 2 Ağustos 2016 itibariyle Türkiye’de satışa sunuldu. Microsoft’un yeni konsolu olan Xbox One S ne gibi yenilikler ile geldi. Xbox One S’in teknik özellikleri nelerdir ? Türkiye’de daha yeni satışa sunulan ürünün Türkiye satış fiyatı nedir ? Tüm sorularınızın cevabı makalemizde.

Xbox One S Özellikleri

Microsoft’un son konsolu olan Xbox One S artık daha ince %40 oranında incelme görülen cihaz artık daha şık bir tasarıma kavuşmuş gibi görünüyor. Artık daha küçük bir konsol ile oyunları oynayabilirsiniz. Dahili güç kaynağı ve 2 TB‘lık yeni depolama alanı ile serinin son ürünü daha da geliştirilmiş görünüyor. HDR desteği ile artık yüksek dinamik aralıklı görüntüleme özelliği ile daha parlak renkler ile kontrast oranını sağlayan gerçek görsel zenginliği sağlamış gibi görünüyor.

facebook müşteri hizmetleri

XBox One S teknik özellikleri

4K Ultra HD özelliği ile daha net ve daha gerçekçi Video’ları görüntüleme imkanı sunuyor. Xbox kablosuz oyun kumandası artık 5.5 metre kablosuz kapsama alanı ile daha da güçlü konuma getirilmiş.

Xbox One S Fiyatı Nedir ? Ne zaman satışa sunuldu ?

Xbox One S 2 Ağustos 2016 tarihi itibariyle Türkiye’de satışa sunuldu. Xbox One S’in Türkiye satış fiyatı ise 1899 TL olarak belirlenmiş durumda.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir