Xbox One’a Rocket League Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

PC ve Playstation 4 platformları için 2015 yılı içerisinde çıkan Rocket League oyunu oldukça ses getirmeyi başarmıştı. Şimdi ise oyunun Xbox One platformu için çıkacak olan versiyonun çıkış tarihi belli oldu. Oyun kategorisinde tek tür olan Rocket League oyunu oldukça fazla ilgi görmüştü. Futbol ve Yarış terimlerini harmanlayan, firma kaliteli bir oyuna imza atmış diyebiliriz. Çoklu oyun modu ve oldukça fazla çeşitli modları ile oyuncuların gönlünü fethetmeyi başarmış diyebiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

Steam üzerinde PC oyuncuları için yayınlanan oyun bir süre sonra PS 4 konsoluna çıktı ve şimdi ise Xbox One platformu için çıkmaya hazırlanıyor. 2015 yılında PC ve Playstation 4 için yayımlanan bu oyun şimdi ise Xbox One için hazır diyebiliriz. 17 Şubat tarihinde Xbox One platformu için Rocket League oyununu görebileceğiz.
rocket-league2

Bulundurduğu Supersonic Fury, Revenge of the Battle-Cars ve Chaos Run DLC paketleri ile Xbox One için çıkış yapacak olan oyunun fiyat etiketi ise 19.99 dolar olacak. Ayrıca Rocket League oyununun Xbox One platformu için bazı özel içerikleride olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir