Xbox One’dan PS4’e Cevap Gecikmedi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz günlerde Sony tarafından yayınlanan yeni yıl özel videosunun ardından Microsoft cephesinden cevap niteliğinde bir video geldi. Yeni nesil konsol savaşlarında Sony’nin PlayStation 4’ü ile birlikte ön cephede savaşan Xbox One için yeni yıla özel bir video yayınlandı.

facebook müşteri hizmetleri

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz gün PlayStation Avrupa ekibi 2016 yılında çıkışını gerçekleştirecek PlayStation 4 oyunlarını tanıtan bir video yayınlamış ve resmen “2016 yılı bizim yılımız olacak!” niteliğinde mesaj vermişti. Bu videonun ardından Microsoft cephesinden cevap gecikmedi.

Geriye uyumluluk özelliğinin de gelmesiyle birlikte satış rakamlarında önemli artışlar yaşanan Xbox One, yeni yılda PlayStation 4 ile arasındaki satış farkını kapatmak istiyor.
Microsoft’un Birleşik Krallık ofisi tarafından hazırlanan videoya baktığımızda, Xbox One’a 2016 yılı içerisinde ve sonrasında gelecek olan oyunlar tanıtılıyor.

Başta konsola özel oyunlara ağırlık verilirken ayrıca multiplatform oyunların da videoda yer bulduğunu belirtmekte fayda var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir