Xbox’ta Haftanın İndirimli Oyunları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Xbox Live Gold’da Xbox One ve Xbox 360 sahiplerini bekleyen indirimli oyunlar belli oldu. Sleeping Dogs ve Lara Croft Temple of Osiris muhteşem indirimlerle dikkat çekiyor. Microsoft’un ücretli abonelik gerektiren sosyal oyuncu platformu Xbox Live Gold’da haftanın indirimli oyunları gözüktü. AAA kalitesindeki birkaç oyun için yapılan muhteşem indirimlerin yanı sıra ek paketler için de indirim görmek mümkün.

Bilindiği üzere Xbox Live Gold’da her ay veya belirli haftalarda Xbox One ve Xbox 360 konsolları için birçok oyun ücretsiz veya indirimli olarak kullanıcılara sunuluyor. Xbox Live Gold aboneleri, abonelikleri bitene kadar bu oyunları ücretsiz bir şekilde oynayabiliyorlar. Üyelikleri bittiğinde ise oyun direk olarak sistemden kaldırılıyor.

facebook müşteri hizmetleri

2

Xbox Live Gold’un bu haftaki indirimli oyunlarına baktığımızda direk dikkat çeken yapımlar Sleeping Dogs ve Lara Corft and the Temple of Osiris olarak karşımıza çıkıyor. Diğer indirimli yapımlara baktığımızda, önemli indirimler görsek de bu oyunların genellikle üçüncü parti bağımsız oyunlar olduğunu görüyoruz. 12 Ocak tarihine kadar sürecek olan indirimli oyunların tam listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Xbox One
Badland: Game of the Year Edition: %67 indirim
Lara Croft Temple of Osiris: %75 indirim
Project Root: %50 indirim
SMITE Ultimate God Pack Bundle: %33 indirim (DLC)
The Deer God: %33 indirim
Whispering Willows: %50 indirim

Xbox 360
Army of Two The Devil’s Cartel: %80 indirim
Fuse: %80 indirim
Lara Croft and the Guardian of Light: %75 indirim
Phantom Breaker: Battle Ground: %50 indirim
Phantom Breaker: Battle Ground Kurisu Pack: %50 indirim (DLC)
Sleeping Dogs: %75 indirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir