XCOM: Enemy Unknown Sistem Gereksinimleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Malum XCOM 2 duyuruldu, strateji oyuncuları bayram etti falan. Güzel şeyler oluyor biz strateji severler için. İşte aramızda eski toprak XCOM’cılar vardır diye düşündük biz de. “Ben yeni XCOM’ı oynamam, o ne öyle” deseler de ağızlarının suyunun aktığını bildiğimiz için onlar için XCOM: Enemy Unknown sistem gereksinimleri yazalım da onlar da oynayabiliyorlar mı oynayamıyorlar mı bilsinler istedik. Oynayabiliyorlarsa oynarlar, oynayamıyorlarsa da mundar demeye devam zaten.

Tabii önce daha önce hiç XCOM oynamamış genç arkadaşlarımız var, o yüzden onlara bir bilgi verelim oyun hakkında. XCOM: Enemy Unknown sıra tabanlı strateji türünde bir oyun. Farklı özelliklere sahip dört askerle başladığımız oyunda amacımız bize verilen görevleri yerine getirerek en az bir askeri sağ salim bir şekilde üsse geri göndermek. Öldüğü zaman temelli ölen askerlerinizin yerine atayabileceğiniz yeni askerler eğitebilir, uzaylılardan topladığınız örnekler ve silahlarla yeni teknolojiler açabilir ve rütbesi yükselen askerlerinize daha yeni özellikler ekleyerek kendisini mükemmelleştirebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Oyunun sistem gereksinimleri ise şöyle;

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista
İşlemci: 2 GHz Dual Core
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600 GT / ATI Radeon HD 2600 XT veya daha iyisi
Bellek: 2 GB
Boş disk alanı: 20 GB
Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı
DirectX Sürümü: 9.0

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 2 GHz Dual Core (Intel Core 2 Duo 2.4 GHz veya Athlon X2 2.7 GHz
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9000 serisi / ATI Radeon HD 3000 serisi veya daha iyisi
Bellek: 4 GB
Boş disk alanı: 17 GB
DirectX Sürümü: 9.0

Gördüğünüz gibi aramızdaki herkes oyunu Steam’den ya da kutulu olarak (ya da malum ortamlardan, yapmayın arkadaşlar) temin edebilir ve bu stresli ama bir o kadar da eğlenceli oyunu birinci elden tecrübe edebilir. Hazır yaz da geldi, gidin kafa patlatın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir