Xiaomi Mi5 Sağlam Özellikleri İle Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Çin’in iyi çıkış yapan firmalarından biri olan OEM Xiaomi’nin akıllı telefon modeli Mi serisi son üyesi olan Xiaomi Mi5 modeli piyasadaki sağlam özelliklere sahip cihazlardan biri. Çin akıllı telefon firmaları genel olarak giriş seviyesi ve ucuz telefon çıkaran markalar olarak biliniyordu. Fakat artık kaliteli ve sektörde ön sıralarda yer alabilecek modeller üretmeye başladı. Çin markalarından bir çok firma yükselişe geçti ve bunlardan biri olan OEM Xiaomi, yeni modelleri ile kendisinden oldukça söz ettirecek gibi duruyor.

facebook müşteri hizmetleri

En Çok Satan Akıllı Telefonlar 

Geçtiğimiz yıl Mi4 modeli ile oldukça iyi bir çıkış yakalamış ve bu yıl yeni modeli Xiaomi Mi5 ile tekrardan yükselişe geçmek istiyor. Cihazın özellikleri oldukça sağlam bir cihaz olacağı bekleniyor. Xiaomi Mi5 özelliklerinde söylentilerde geçen 5.2 inç bir ekranın aksine 5.5 inç Quad HD 1440×2560 çözünürlüğe sahip bir ekran ile satışa çıkarılacak. Güçlü işlemcisi ile dikkat çekecek gibi duruyor. Qualcomm’un Snapdragon 820 işlemcisinden gücünü alacak ve 4GB RAM kullanacak.

Xiaomi Mi5 16 GB ve 64GB versiyonlu dahili depolamalar ile çıkarılacak ve MicroSD kart desteği bulunmayacak. MicroSD kart desteğinin olmaması oldukça hayret verici diyebiliriz. Kamera noktasında Xiaomi Mi5 modeli için kesin bilgiler olmasada arka kamerası 16 megapiksel veya 20 megapiksel bir mercek bekleniyor. Bu modelin çıkış tarihi olarak Kasım ayı olarak bekleniyor. Diğer yandan bu model haricinde 6 inç büyüklüğünde phablet denilebilecek bir modelde çıkarması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir