Xiaomi Redmi Note 2 Özellikleri Kesinleşti

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Çinli telefon üreticilerinin genel politikası olan uygun fiyat ve yüksek performans durumunu önde gelen markalardan olan Xiaomi’de yapıyor. Xiaomi dün itibariyle yeni tablet modelini tanıtmış ve uygun fiyattan piyasa süreceği belli olmuştu. Şimdi ise yine kullanıcının bütçe dostu olmaya hazırlanan yeni telefon modeli Redmi Note 2’nin özellikleri kesinleşti. Xiaomi yüksek donanım özelliklerine sahip modelleri piyasaya ortalama fiyatının oldukça aşağısında sunduğundan dolayı yüksek satış rakamları elde ediyor. Özellikle ilk piyasaya çıktığında giriş ve orta seviye segment modellerini çok uygun fiyata sunarak o segmentde oldukça iyi yerlere gelmişti.

facebook müşteri hizmetleri

Cihaz çeşitliliğine bakarsak tıpkı dev markalardan olan Samsung gibi her cebe ve özelliklere sahip telefonları bulunuyor.İlk resimleri TENAA ile ortaya çıkan Redmi Note 2 modelinin teknik detayları ve fiyatıda kesinleşmiş oldu. Yeni model Redmi Note 2 gücünü dün yeni işlemcisini tanıtan MediaTek markasının MT6795 Helio X10 çipsetinden alıyor. Cihazda 5.5 inç büyüklüğünde Full HD bir ekran bulunurken, 2 GB RAM ve 16 GB dahili hafızada cihaz ile beraber geliyor. Modelin en dikkat çekici noktası ise telefonda 3060 mAh bir batarya bulunarak pil ömrünü oldukça uzun tutuyor.

165 gram ağırlığı bulunan Redmi Note 2’de 5 megapiksel ön ve 13 megapiksel ana kamerası bulunuyor. Cihazın fiyatına gelirsek tıpkı diğer Xiaomi ailesinde olduğu gibi bu modelin rakamıda oldukça cüzi bir miktar olacak. Tam olarak netleşmesede 156 veya 172 dolar gibi bir rakam ile raflarda yerini alması bekleniyor. Eğer ki yeni cihaz ülkemize giriş yapıp satışa başlanırsa, 600 ile 800 TL arasında bir rakam ile alınabilecek durumda olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir