Xperia T4 Ultra Modeli Yakında Tanıtılacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Orta segment kategorisinden güçlü cihazlardan olan Sony Xperia T4 Ultra modeli yakın zamanda satışa çıkartılacak. Sony amiral gemisi olan Xperia Z4 modelini global pazara Z3+ adı ile piyasaya sürmüştü. Güçlü donanımsal özellikleri ile İphone 6, LG G4 gibi modelleri ile rahat bir şekilde yarışa girdi. Akıllı telefon üreticilerinin amiral gemisi kategorisindeki yarışları devam ederkende birde düşük veya orta bütçeli kullanıcılar için ürettikleri orta segment kategorisine giren akıllı telefonlar arasında kıyasıya bir yarış içerisindeler. Bu noktada Sony’in iddialı bir modeli olan Xperia T4 Ultra modeli yakında tanıtılacak peki hangi özellikler bu cihazda olacak ?

facebook müşteri hizmetleri

Kod adı Lavender olan ve Mayıs ayında gözüken çerçevesiz tasarıma yakın bu model uzun sürenin ardından tekrar teknoloji gündemine geldi. Xperia T4 Ultra modeli hakkında bazı teknik özellik ve tasarım boyutları hakkında sızıntılar devam ediyor. E5503 kodlu ve Xperia T4 Ultra isimli bu cihaz teknik özellikleri ve tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Xperia T4 Ultra modeli Sony için ilk defa incecik bir çerçeveli tasarım kullanımı olacak. Ağustos ayında çıkışı beklenen bu modelin 300 dolar gibi bir fiyat ile çıkması bekleniyor.

Gelelim özelliklerine, cihazda 401 ppi parlaklığına sahip 5.5 inç büyüklüğünde Full HD bir ekran olması bekleniyor. 2 GB RAM’i olması beklenen bu cihaz gücünü MediaTek mimarili MT6752 çipset modelinden alması bekleniyor. Ayrıca ön ve arka kamerasında çift LED flaş bulunacak ve ana kameranın değeri ise 13 megapiksel olacak. Ayrıca LTE, ve çift SIM kart gibi bağlantı destekleride bu modelde mevcut.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir