Xperia Z4 Hakkında Yeni Bilgiler : Metal Kasa

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sony’in kullanıcıları büyük bir heyecan ile yeni amiral gemisi olan Xperia Z4‘ü bekliyor. Tabi tanıtım günü yaklaştıkça sızıntılarda artıyor. Son olarak Koreli bir hacktivistin’in iddalarına göre Xperia Z4‘ün resmi renderlar’ı sızdırıldı. Sızdırılan renderların sahte olma olasılığıda mevcut. Xperia z4 hakkında yeni bilgiler konu altında şunları paylaşabiliriz. Xperia Z3 neo isiminde Xperia Z4 dış metal çerçeve tasarımı ile genel anlamda Xperia Z3‘e benziyor.

Xperia Z4’ün tamamı metal kasadan oluşan bir tasarım sergileyeceği konuşuluyor. Ayrıca Sony’nin Xperia Z4’ün metalden oluşacak güç butonun altına parmak izi sensörü yerleştireceği de gelen bilgiler arasında. Xperia Z4 metal kasadan oluşacak ve eylül ayında (muhtemelen IFA 2015 etkinliğinde) tanıtılacak. Xperia Z4 hakkında yeni bilgiler arasında güç tuşu üzerine parmak izi okuyucusu gelmesi üzerine idi.

facebook müşteri hizmetleri

Xperia Z4 hakkında yeni bilgiler arasında bir diğer değişiklik ekran camın’da 2.5d adında bir cam olması. Çıkış tarihi hakkında bilgilere bakacak olursak nisan, mayıs ve haziran ayları arasında çıkması bekleniyor. Xperia Z4’ün snapdragon 810 işlemci ve hızlı RAM ile gelecek gibi duruyor. Snapdragon 810’un ısınma sorunu olduğu biliniyor fakat xperia z4 hakkında yeni bilgiler arasında snapdragon 810’un xperia z3’te ısı iletim borusu ile daha rahat çalıştığı için Xperia Z4‘de de kullanılması olası bir durum.
Telefonun ayrıca microUSB giriş açık olacak. Sony son dönemde suya dayanıklı bazı cihazlarında zaten söz konusu girişi açık bıraktı. Ayrıca telefonun ön yüzü tamamen camdan oluşacak. Şirket içerisinde “Sony Xperia konsept 1: Y” olarak adlandırılan telefon ince çerçeveleri, büyüyen güç butonu ve metalden oluşan yapısıyla daha önceki Xperia akıllı telefonlardan farklı bir tasarım ortaya koyuyor.

konsept

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir