Xperia Z6, 2. Nesil Pixel Eyes ile Gelebilir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Japan Display firmasının ekran teknolojisi olan Pixel Eyes, Xperia Z akıllı telefonlarda kullanılmıştı. Şimdi ise Pixel Eyes teknolojisinin ikinci jenerasyonu geliyor. Japan Display firması entegre dokunmatik özelliklerde geliştirdiği LCD ekranını Pixel Eyes olarak adlandırmış ve Sony, Hitachi, Toshiba gibi firmalarla ortak üretime girmişti. İnce modüller, alt optik yansılamalar gibi özellikler sunan ekranın ikinci nesil sürümünün üretime girmekte olduğu firma tarafından onaylandı. Bu yeni nesil, yüksek performanslı mobil cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmış.

facebook müşteri hizmetleri

İkinci nesil Pixel Eyes geliyor
Yüksek çözünürlük, iyi görüntü kalitesi, düşük güç tüketimi, geniş izleme açıları gibi avantajlara sahip olan Pixel Eyes, ikinci nesilde yeni materyaller ve sensör yapısına sahip. Böylece daha derin siyah tonları, ince sınırlar, nemli parmak desteği ve daha iyi Stylus performansı sağlıyor. Bu yeni LCD ekranı çok yüksek bir ihtimalle gelecekteki Xperia Z modellerinde göreceğiz.

2

Önceki Pixel Eyes LCD ekran ile kıyaslandığında ikinci nesil ekran 0.5 mm (önceki 0.8 mm)kenar sınır genişliğine sahip. Ekran desteği olarak ise daha önceleri maksimum 6 inç olan Pixel Eyes, ikinci nesil ile 16 inç sınıfı cihazlara kadar destek sunabilecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir