Xperia Z6 Özellikleri Nasıl Olacak?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sony’nin bu yıl tanıtacağı Xperia Z6 modeli hakkında ilk sızıntılar geldi. Xperia Z6, 5 GB RAM ve 33 Megapiksel kamera gibi görmeye alışkın olmadığımız donanım ile gelebilir.2016 yılı büyük beklentiler ile başladı. Geçtiğimiz yıl tanıtılan ürünleri göz önünde bulundurduğumuzda, firmaların 2016’da neler üretip bizleri cezbedeceği tamamen bir merak konusu haline geldi.

Dünyanın ilk 4K ekranına sahip telefonu unvanı ile duyurulan Xperia Z5 Premium modelinden sonra, Sony’nin Xperia Z6’da nasıl farklı bir özellik sunarak tüketicileri cezbedeceği tahmin edilemiyordu.

Çin kaynaklı gelen bilgiler, Xperia Z6 modelinin nasıl olacağına yönelik ilk bulguları gözler önüne seriyor.

facebook müşteri hizmetleri

Xperia Z6 özellikleri ile çıtayı yükseltebilir

Söylentiye göre Xperia Z6; 5 GB RAM, 5.2 inç büyüklüğünde 1920 x 1080 çözünürlüğünde ekran, f/2.0 değerinde Exmor RS DRAM sensörlü, OIS destekli 33 Megapiksel kamera ve Snapdragon 820 yonga seti ile gelecek. Xperia Z6‘nın 6.7mm inceliğe sahip olacağı da aktarılan bilgiler arasında yer alıyor.

Xperia Z6 Compact da iddialı olacak

Sızıntılar bununla da sınırlı değil. Xperia Z6’nın küçük kardeşi Xperia Z6 Compact modeli ise; 4 GB RAM, 4.7 inç büyüklüğünde Full HD ekran, Snapdragon 820 yonga seti ve 7.9mm inceliğinde bir yapı ile karşımıza çıkacak.Xperia Z6 ne zaman tanıtılacak?

Kaynak Xperia Z6 ve Xperia Z6 Compact modellerinin Mayıs ayında tanıtılacağını belirtiyor. Xperia Z6 Premium modellinin olup olmayacağına dair şimdilik bir bilgi bulunmuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir