Yandex’ten Özel Joygame Arama Motoru

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Joygame ve Yandex işbirliğiyle yalnızca oyun tutkunları için düzenlenmiş Joygame arama motoru yayına girdi. Geliştirilmesi devam eden ve oyuncular için farklı özelliklere sahip yeni arama motoru, Unity Web Player gibi özellikle tarayıcı üzerinden oyun oynamayı seven kullanıcılara hitap edecek şekilde tasarlanmış.

Birçok tarayıcının destek sorunu yaşadığı Unity Web Player uygulaması, tarayıcı oyunlarının neredeyse vazgeçilmesi. Yandex işbirliği ile geliştirilen Joygame arama motoru ile birlikte bu tarz oyunlarda vakit geçiren kullanıcılar için özel bir imkan sunuluyor.

facebook müşteri hizmetleri

Goley ve Wolfteam gibi oyunlarıyla Türkiye’de kendinden söz ettiren Joygame, yeni çıkardığı Joygame arama motoru ile de özellikle bu oyunları seven kullanıcılar için tasarlanan arayüz ile dikkatleri üzerine çekecek gibi duruyor. Türkiye kapsamında daha önce farklı bir oyun firmasından böyle bir atılım görmediğimizden Joygame’in projesinin nerelere gideceğini, oyunculara şu anki halinden farklı olarak neler sunabileceğini kestirmek oldukça zor.

Zaman içerisinde yeni özelliklerin ve farklı oyun türleri için de değişik eklentilerin getirilmesini ümit ettiğimiz yeni tarayıcıyı buraya tıklayarak indirebilir ve deneyebilirsiniz.

Şu an için çok da iddialı bir arama motoru servisi olarak ortaya çıkmamış olsa da proje fikrinin oldukça güzel olduğunu, oyun haberleri takipçileri için farklı özellikler ile geliştirilebilirse çok büyük kitlelere kısa sürede ulaşabileceğini düşünüyoruz.

Bakalım Yandex işbirliği ile ortaya çıkan Joygame arama motoru ilerleyen dönemlerde beklentilerimizi ne derecede karşılayabilecek.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir