Yapımcılar Gözünden The Division

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

The Division oyuncuya zamanı ve havayı kontrol etme şansı verecek. Bunu yaparken de şunu unutmayın; hava sizin ve diğer karakterlerin görüşünü etkileyecek. Detaylar haberimizde. Haberimize Tom Clancy’s The Division’ın hangi oyun paketleriyle geleceğinden bahsederek başlayalım. Gold Edition ve Pre-Order Edition gelecek paketler arasında ilk ikisi. Fakat oyunun Chemic ve National Guard isimli paketlerini de bekliyoruz. Gold Edition, Season Pass’e sahip olacak ve Ubisoft’un sonradan yayınlayacağı DLC’lere erişiminiz olacak.

Chemic paketi ise Gold Edition’ı ve oyunu ön-sipariş ile satın alanlarda bulunacak. Chemic paketinde desenli bir P416 saldırı tüfeği, özel bir ajan ve sizi hasarlara karşı daha fazla koruyacak bir sıhhi sırt çantasına sahip olacaksınız.

facebook müşteri hizmetleri

Bütün Oyuncular Haritadaki Havadan Etkilenecek
Forbes, oyunun yapımcısı Massive Entertainment’ın Baş Çevresel Tasarımcısı Sebastion Lindoff, ve Teknik Sanat Direktörü Chad Chatterton ile yapmış ve oyunun içeriğine dair güzel detaylar elde etmiş. İkili hava için şunları söylüyor:

1

” Kesinlikle. hangi bölümü ne zaman oynayabileceğiniz tamamen size kalmış, gece veya gündüz, açık bir gökyüzüyle ya da fırtınanın tam ortasında. Biz sadece aşırıya kaçacak sisli havaları biraz azaltmak istedik çünkü böyle olunca bazı bölümlerde oynanış olumsuz etkileniyordu. Fakat diğer bütün hava şartları hem siz hem de diğer oyuncular için oynanışa etkili olacak.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir