Yararlı Android Uygulamaları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Teknoloji ilerledikçe akıllı telefonların işlevleride artıyor. Özellikle google play store’daki yararlı uygulamalar hayatımızda önemli bir rol oynuyor. Bazı geliştiricilerde bu mantıkta yola çıkara android yararlı uygulamalar çıkarmaya devam ediyor. Bazu projeler ise oldukça yararlı android uygulamaları içeriyor. Hele ki teknoloji geliştikçe akıllı telefonların gündelik hayatta çok sık kullanılması bu uygulamalara olan ihtiyacıda arttırıyor ve ne zaman işe yarayacağıda belli olmuyor diyebiliriz. Bizde sizlere 5 adet yararlı android uygulamaları hazırladık. Bunlar tamamen bizim yararlı gördüklerimizden ibarettir. Beğendiğiniz uygulamayı google play store’da bulabilirsiniz.

Busuu

busuu1

Google play store yabancı dil uygulamaları kategorisinde 2014’ün en iyi yabancı dil uygulaması seçilen busuu uygulamasının içerdiği belli diller şu şekilde, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, İngilizce gibi belli başlı diller uygulama içerisinde bulunuyor. Uygulamadaki en çok beğenilen kısımlardan biri ise öğrenmek istenilen dili konuşan insanlar ile canlı iletişime geçip karşılıklı diyalog’a girebilme. Daha birçok özelliği içerisinde bulunduran bu uygulama yararlı android uygulamaları konumuzda yer verdik.

Musixmatch

music1

facebook müşteri hizmetleri

Bu uygulamamız ise tamamen eğlence amaçlı ve karaoke sevenler için geliyor. Ayrıca 2013’ün en iyi uygulaması seçilen musixmatch Windows phone, İOS ve android platformlarında bulunuyor ve ücretsiz olarak dağıtılıyor. Bu uygulamayı en yararlı android uygulamaları listemize koymamızın sebebi karaoke uygulaması arayanlar için en iyisini seçip listemize ekledik.

Kilonuzu Görüntüleyin

kilo

Eğer diyet yapıyorsanız veya spor yapıyorsanız bu uygulama tam size göre. Uygulama özellikleri şu şekilde beden kitle endeksi ölçme, günlük kalori yakma ortalamanız, zaman içerisinde verdiğiniz kiloların grafik tablosu, kalori analiz özelliği gibi birçok özellik mevcut. Diyet yapanlar için ekstra moral veren bir uygulama diyebiliriz. Kilo takip uygulamalarında en iyisi olan bu uygulama İOS ve Android platformlarında ücretsiz.

No Crop for Instagram

instagram1

Sosyal medya sitelerinin favorilerinden biri olan İnstagram‘ı aktif ve sürekli kullananlara göre bir uygulama diyebiliriz. Android yararlı uygulamalar listesinde neden yer alıyor derseniz, çektiğiniz fotoğrafları instagram’a göre kırpma işlemi yapmanıza gerek kalmadan direk instagram’a atabilirsiniz. Uygulamanın ücretsiz olduğunu belirtelim.

Mangary

manga1

Bu uygulama ise manga grubunu takip edenlere göre diyebiliriz. Geniş içeriği ile manga serileri ve türkçe arşivi bulunuyor. Yararlı android uygulamaları kısmında manga hayranları için bir uygulama seçtik.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir