Yeni 4200 mAh Elephone Akıllı Telefon

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Son zamanlarda çıkan akıllı telefonların çoğu oldukça gelişmiş ve yüksek donanımsal özelliklere sahip. Özellikle akıllı telefon piyasasında neredeyse ilk iki sırayı paylaşan Apple ve Samsung oldukça fazla orta segment cihaz çıkarmakta. O kadar gelişmiş özelliklere rağmen batarya konusunda hala cihazlarda eksiklikler olduğunu söyleyebiliriz. Fakat Elephone’dan gelen yeni bilgilere göre batarya konusunda cihazlar artık yavaş yavaş gelişiyorlar. Fiyat, performans konusunda iyi özelliklere sahip cihaz çıkartma yolunda ilerleyen Elephone yeni modeli P8000 ile piyasada yer arıyor diyebiliriz. Çinli şirketin bu modeli LTE uyumluluğu içerisinde. Ayrıca Elephone’ın yeni modelindeki özelliklere bakarsak, Mediatek’e ait MT6753 yongaseti yer alıyor ve 1.5 GHz dört çekirdekli işlemci bulunuyor.

facebook müşteri hizmetleri

Elephone P8000 modelinde 5.5 inç 1920 x 1080 Full HD çözünürlüğe sahip bir ekran beklenirken diğer yandan 3 GB RAM olması oldukça yeterli ve yüksek diyebiliriz. Cihazın dahili depolama alanı ise 16 GB. P7000 modelinde MicroSD kart girişinin olması aksine bu modelde bazı söylemlere göre MicroSD kart girişi olmayacak. Kart girişinin olmaması 16 GB yönünden bazı kullanıcılara az gelebilir.

Yeni Samsung Galaxy A8 Gözüktü

Elephone kamera noktasında, 13 megapiksel ana kamera ve 5 megapiksel ön kamera bulunuyor. Cihazda en dikkat çekici özellik ise 4200 mAh bir batarya bulunması. Yüksek pil ile oldukça dikkat çeken bu model oldukça uzun bir kullanım deneyimi sunacak gibi duruyor. Parmak izi okuyucusu bulunarak üst seviye bir güvenlik sağlıyor ve Android 5.0 Lollipop işletim sistemi ile geliyor. Fiyat konusunda ise oldukça uygun bir rakam söylerek, 210 USD olarak belirlenmiş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir