Yeni Amiral Huawei P8 Özellikleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Huawei’nin yeni amiral gemisi Huawei P8 bugün Londra’da yapılan lasnman ile tanıtıldı. Son yıllardaki akıllı telefonları ile iyi bir çıkış sağlayan, ve zarif ve şık olan Huawei P8 modelini tanıttı.

Sadece 6.4 mm kalınlığında olan bu model oldukça zarif. Huawei P8 özellikleri bakımından detayları vereceğiz. Ayrıca P8 su sıçramalarına karşı dayanıklı bir kasaya sahip. Huawei P8 özellikleri konusundan en ilginç nokta ise parmak ile ekrana iki kez üst üste tıklayınca ekran görüntüsü alabiliyorsunuz.

Emotion 3.1 arayüzü ve Android 5.0 Lollipop ile gelen Huawei P8 arka kamera konusunda dünyada ilk RGBW özellikli 13MP bir kamera ile gelecek. Diğer bir özellikleri ise optik görüntü sabitleme ve bağımsız görüntü işleyicisi ile DSLR kalitesinde fotoğraflar elde edebiliyorsunuz.

facebook müşteri hizmetleri

8MP ön kamerası bulunuyor ve arka kamera ile 4K yerine 1080 P kalitede bir video çekimi yapabiliyor. Huawei P8 özellikleri kamera açısından bu şekilde diğer bir yandan 8 çekirdekli çift olarak dört çekirdekli 2.0 Ghz ve dört çekirdekli 1.5 Ghz Cortex-A53 yonga seti ile gelecek. Ayrıca yüksek performans ve düşün enerji hedefi içerisindeler. Telefonda 3GB RAM ve 2680 mAh batarya bulunuyor. Huawei P8 özellikleri oldukça üst düzey bir cihaz olacak gibi duruyor.

Huawei firmanın iddiasına göre 3 gün şarj gidebilecek fakat ne kadar doğru bilinmiyor. Huawei P8 özellikleri iddialı olduğunu söyledik ve yenilikler ilede geleceğini söyleyelim. İlk defa Signal+ isiminde bir teknoloji ile geliyor bu özellik ortamdaki en kaliteli sinyali otomatik olarak çekiyor ve bu sayede hızlı ikinci anten devreye girip bazı görüşmelerdeki sinyal kesintilerini engelliyor. Cihazın iki adet sürümü var 16 ve 64 GB olarak. Fiyat konusunda 64 olan versiyon 600 Euro 16 GB modeli ise 500 Euro olarak belirlenmiş.

Huawei P8max modeli ise 6.8 inç’lik dev bir model olarak gelecek. İşlemci gücünden en yüksek performansı almak isteyen Huawei, Kirin 935 model yonga setinde 64bit sekiz çekirdekli işlemciye yer vermiş ve 2.2 GHz hıza kadar da yükseltmiş. Telefonla birlikte gelen yazılım ekranı ikiye bölerek farklı işlemler yapmanıza olanak sağlarken, iPhone 6+ ve bütün tabletlerde gördüğümüz gibi ana ekranı yatay şekilde kullanmayı da mümkün kılıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir