Yeni Batman Oyunu Yakında Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Macera odaklı oyunlarla son yıllara damgasını vuran Telltale Games, bu sefer hünerlerini bir süper kahraman oyunu için gösterecek. İşte Batman hakkındaki ilk detaylar. Senaryo ve macera türü odaklı hazırladığı oyunlarla son yılların önde gelen yapımcı firmalarından biri olan Telltale Games, ilk kez bir süper kahraman oyunu için kolları sıvadı.

facebook müşteri hizmetleri

Geçtiğimiz yıllarda The Walking Dead, The Wolf Among Us, Game of Thrones, Minecraft: The Story Mode, Jurassic Park: The Game ve Tales from the Borderlands gibi oldukça satış başarısı yüksek oyunlarla karşımıza çıkan Telltale, bu sefer çok farklı bir evrene sahip olan Batman oyunuyla oyuncuların karşısına çıkacak.

Yılın en iyi oyunlarının belli olduğu The Game Awards 2015 etkinliğinde ilk kez görücüye çıkan oyun için ayrıca kısa bir tanıtım videosu yayınlandı. Videoda her ne kadar oyun içi görüntülere yer verilmese de, Batman hayranlarının yeni bir Kara Şövalye oyunu görecek olması şimdiden oyuncuları sabırsızlandırmış durumda.

2016 yılında oyun raflarındaki yerini alacak olan Telltale Games yapımı Batman oyununda söylenenlere göre aksiyon ögelerinden daha çok Bruce Wayne’in iç dünyasına konuk olacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir