Yeni Batman v Superman Fragmanı Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz günlerde başlayan Comic Con 2015, popüler kültür açısından yılın en önemli etkinliklerinden biri olarak gösteriliyor. Haliyle beklenen bir çok filmin fragmanı ve film hakkında bilgiler Comic Con sırasında ortaya çıkıyor. Onlardan belki de en iyisi, tüm paranızı sinemaya yatıracağınız 2016’nın flaş filmlerinden Batman v Superman.

3 dakika ve 40 saniye uzunluğundaki fragman Batman v Superman için Nisan’da yayınlanan ilk fragmandan beri ilk elle tutulur materyal. Filmin baş karakterleri Batman ve Superman’i daha çok aksiyon içinde izlememizi sağlayan bu fragmanda ayrıca ilk kez Wonder Woman, Lex Luthor ve Alfred Pennyworth gibi karakterlerin yanında filmde yer alacak diğer yan karakterleri de görüyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

Fragmanın çıkışı ile beraber sağdan soldan teoriler gelmeye başladı bile. Özellikle Bruce Wayne’in eline geçen gazete küpürü ve Robin kostümü beraberinde bolca teori getirdi.

Fragmanın asıl güzel tarafı ise nihayet Batman ve Superman’i kozlarını paylaşırken izleme fırsatı buluyor olmamız. Her ne kadar sahnelerin çoğu “Batman Superman’den kaçıyor” gibi olsa da bu bile gayet tatmin edici.

Zack Snyder tarafından yönetilen ve başrollerini Henry Cavill, Ben Affleck, Gal Gadot ve Jessie Eisenberg’ün paylaştığı Batman v Superman: Dawn of Justice, 25 Mart 2016’da vizyona girecek. Filmin bir başka DC filmi olan Suicide Squad ile doğrudan bağlantılı olduğunu ve aynı zamanda Justice League filminin de başlangıcı olduğunu hatırlatalım. Filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir