Yeni Battlefield Oyunu Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

FPS oyunları arasında oldukça önemli bir yere sahip olan Battlefield serisinin yeni oyunu gün yüzüne çıktı. Peki, yeni Battlefield’i kim geliştirecek? DICE önderliğindeki Battlefield 3 ve Battlefield 4 ile küllerinden doğan Battlefield serisi, hatırlanacağı üzere Hardline ile umduğu satış rakamlarına ulaşamamış ve umutsuz vaka bir oyun olarak karşımıza çıkmıştı.

facebook müşteri hizmetleri

Visceral Games’in büyük bir risk alarak askeri alandan dışarı çıkıp polisiye bir oyun oluşturması büyük bir kesim tarafından olumsuz bir tepki almıştı. Hardline’ın ardından ise gözler bir sonraki Battlefield oyununa çevrildi. Serinin oyuncuları tekrar DICE tarafından bir oyun beklemekteydi ve istedikleri oldu. Bir sonraki Battlefield oyunu, DICE imzalı gelecek. İsveç merkezli DICE firmasının geliştirici sorumlusu Dan Vaderlind kişisel Twitter hesabından bir açıklama yaptı.

Star Wars: Battlefront’u tamlamalarının ardından küçük bir ekibin üzerinde çalışmaya devam edeceğini belirten yapımcı isim, kendisinin ise yeni Battlefield projesine geçiş yaptığını duyurdu.


Yeni Battlefield ile birlikte tekrar askeri sahalara döneceğimiz oyunun 2016’nın sonuna doğru çıkışını gerçekleştirmesi bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir