Yeni Bir Battlefield Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

FPS oyunu dediğimizde çoğumuzun aklına gelen 2 oyun vardır. Biri Call of Duty iken diğeri Battlefield. Battlefield oyunu biraz daha görselliği ile insanların gözlerini boyarken Call of Duty ise biraz daha hikayeleriyle insanları cezbetti. Özellikle Battlefield online oynanış kısmında çok öne geçmesiyle birlikte Call of Duty’den farklı ataklar başlamıştı. Bu iki oyun arada yarışıp dursun Battlefield son oyunu olan Hardline ile bekleneni yakalayamamış ve Battlefield yeni bir oyunun peşine düşmüş bile.

facebook müşteri hizmetleri

Battlefield: Bad Company 2 ile inanılmaz bir yükselişe sahip olan Battlefield serisi bunun tek bir oyuna bağlı olan şanstan ibaret olmadığını da Battlefield 3 ile yakaladığı başarı da bunu kanıtlamış oldu. Bu ani yükselişin ardından Battlefield 4 ve biraz daha polisiye oyunu olan Battlefield: Hardline ise isteneni verememişti.

Belki de başarısız diyebileceğimiz bu son çıkan 2 oyundan sonra Battlefield serisinin nasıl bir oyunla tekrar karşımıza çıkacağı ise merak konusu. Tekrar farklı bir yapıda olan Battlefield mi gelecek? Yoksa daha eski oyunlar gibi savaş alanına dönüş mü yapacağız? İşte bunun cevabı kısa süre önce EA tarafından geldi.

Electronic Arts ekibinin önemli isimlerinden biri olan Blake Jorgensen isminin yaptığı açıklamaya göre yeni gelecek Battlefield oyununun 2016 yılının başlarında geleceği ve bunun yanında eski oyunları gibi asıl savaş alanına geri döneceğimiz söylendi. Aynı zamanda EA yetkilisi lisanlarına sahip oldukları tüm FPS oyunlarına her yıl en az 1 oyun çıkaracaklarını söyleyerek Battlefield hayranlarını rahatlattı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir