Yeni CoD için İlk Haber Infinity Ward’tan

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Her sene yeni bir Call of Duty oyunuyla karşılaşmaya artık alıştık. 2016’da çıkacak olan Call of Duty oyununun geliştiricisi Infinity Ward yeni yapımla ilgili ilk mesajını yayınladı. Activision’un köklü serilerinden biri olan Call of Duty, kısa sürede önemli bir oyuncu kitlesine erişmeyi başarmıştı. Dördüncü oyunuyla birlikte modern savaşlara adım atan seri, World of War ile bir kez daha 2. Dünya Savaşı temasına geri dönüş yapsa da, bu atılım tek oyunla sınırlı kalmıştı.

facebook müşteri hizmetleri

Geçmişten Geleceğe
Geçtiğimiz yıl yayınlanan Black Ops 3’le bizleri bir kez daha gelecek temalı savaşlara götüren serinin bu sene nasıl bir atmosferle oyuncuların karşısına çıkacağı ise büyük merak konusu. Bilindiği üzere Activision, Call of Duty serisindeki kaliteyi arttırmak için geliştirme görevini 3 farklı stüdyoya vermiş ve her oyun için 3 yıllık bir yapım süresi sunmuştu.

Sahne Infinity Ward’ın!
2016 ile birlikte sıra tekrardan Infinity Ward’a gelmiş oldu. Bu sene yayınlanacak olan Call of Duty oyununu geliştiren Infiniy Ward ekibi oyunla ilgili olarak ilk mesajını da yayınladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir