Yeni Elder Scrolls 2019’a Gelebilir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçen hafta çıkan haberler ile birlikte Elder Scrolls serisi hayranlarını oldukça derinden bir şekilde üzmüştü çünkü bu haberlerde yeni bir Elder Scrolls oyununu beklemek için çok erken olduğu ve uzunca bir süre yeni oyunun gelmeyeceği söyleniyordu.

facebook müşteri hizmetleri

Ancak şimdi bu bekleyeceğimiz süre için daha detaylı haberler elimize ulaştı. Şimdi bu yeni çıkacak Elder Scrolls için ne kadar beklememiz gerekecek? Bir konuya açıklık getirmek gerekiyor: TES: Online. Halen birçok oyuncu seriyi MMO dünyasına taşıyan oyunun ana seriyle bağlantılı olduğu düşünmekteler ve bu yüzden yeni oyunun gelmeyeceğini düşünüyorlar. Aslında bu çok yanlış bir düşünce çünkü TES: Online Zenimax Game Studios tarafından yapıldı ve özellikle TES oyunlarının geçmişini anlatması için tasarlandı. Yeni MMO ana serinin bir 400-500 yıl öncesinde geçiyor. Ayrıca ana seri Bethesda Game Studios tarafından yapılıyor.

Pete Hines’ın Dualshockers ekibine yaptığı açıklamalarda Skyrim çıktığı andan itibaren Fallout 4 üzerinde çalışılmaya başlanmış. 2013’te ise ekibin kalan kısmı da Skyrim ile çalışmayı bırakmış ve tüm takım Fallout 4 üzerine yoğunlaşmıştı. Yine Pete Hines’a göre Bethesda Game Studios 4 yıl aralıkla oyun çıkarmaya alışmış bir firma.

Bu yorumları hesaba kattığımızda ise aklımıza gelen tek bir zaman dilimi var. O da 2019 yılı. Evet eğer herhangi bir talihsizlik yaşanmaz ise yeni bir Elder Scrolls oyunu 2019 yılında bizimle olacak gibi duruyor.

Sizce yeni The Elder Scrolls oyunu nerede geçmeli?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir