Yeni Harry Potter Filminin Fragmanı Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Harry Potter efsanesinin sona ermesinden sonra, J.K Rowling’in Harry Potter – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? kitabı için çekilen film fragmanı yayınlandı.

J.K Rowling’in kaleminden çıkan Harry Potter kitap serisi, hem kitapları hem de filmleri ile birçok kişinin unutulmazları arasında yer aldı ve en nihayetinde son buldu. Ancak J.K Rowling tarafından Harry Potter dünyası ile ilgili olarak yazılan ek kitaplar, şimdi yeniden sinemaya uyarlanıyor ve bunun ilk örneği 2016 yılında Harry Potter – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? ile ortaya çıkıyor!

facebook müşteri hizmetleri

Harry Potter – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? Filmi!
J.K Rowlin’in, Harry Potter dünyası ile ilgili yazdığı birkaç farklı kitaptan biri olan Harry Potter – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?, Warner Bros yapım şirketi tarafından 2016 yılında seyircilerin karşısına çıkacak. Harry Potter efsanesinden alışık olduğumuz ana karakteri ise bu defa, Eddie Redmayne canlandıracak.
Son olarak Harry Potter – Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filminin yeni yayınlanan fragmanını, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir