Yeni Hearthstone Ek Paketi Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Blizzard’ın sevilen free-to-play dijital kart oyunu Hearthstone, nihayet uzun süredir ipuçlarını verdiği ek paketini duyurdu. The Grand Tournament isimli ek paket oyuna 132 kart ekleyecek.

Blizzard Yeni Hearthstone Ek Paketini İçin İpuçları Veriyor başlıklı haberimizde belirttiğimiz gibi Blizzard bu ayın başında çeşitli site ve dergilere yolladığı parşömenler ile yeni ek paketin ipuçlarını vermeye başlamıştı. Gönderilen parşömenlerde 22 Temmuz’u işaret eden Blizzard, nihayet beklenen açıklamayı yaptı.

facebook müşteri hizmetleri

Hearthstone’un oyun tasarım müdürü Eric Dodds tarafından duyurulan eklenti, Dodds’a göre “epik karakterlerin epik bineklerin üzerinde savaşmasını” konu alacak.

Yapılan konferansta yeni kartların yanı sıra yeni kahraman de detaylandırıldı. Dodds’un açıklamasına göre yeni ek pakette “tonla yeni hero power kartı” olacak. Bunlara örnek verecek olursak, “Maiden of The Lake” isimli bir kart hero power maliyetini 1’e düşürecek.

Eklenti ile beraber gelecek olan senaryo modu da dünkü konferansta belli oldu. Beklendiği gibi Argent Tournament’ı temel alacak olan eklentide turnuva için dünyanın dört bir yanından çağırılan kahramanların arasına murloc’lar, clockwork knight’lar ve korsanlar da girecek ve işler karışacak. Dodds bu durumu “Evrenin oldukça ciddi bir parçasını alıp çok daha az ciddi hale getirdik” şeklinde bir şaka ile açıkladı.

Henüz kesin bir çıkış tarihi açıklanmayan ek paketin ön sipariş fiyatı ise belli oldu. Dodds’a göre gelecek ay içinde oynanabilir durumda olacak olan ek paketin tüm paketlerinin fiyatı 50 dolar olarak belirlendi. Tüm paketleri önceden alırsanız özel bir kart arkayüzü de elde edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir