Yeni i7 İşlemcili Surface Pro Özellikleri ve Fiyatı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Evrensel platform olarak çıkması beklenilen yeni Windows 10 işletim sisteminin merakla süren bekleyişinin devam etmesi şimdilik bir kenarda dursun, Microsoft yeni cihazlarını da Computex’ten beri hızlı hızlı resmi olarak tanıtmaya devam ediyor. Sıraya en son giren Microsoft Surface Pro tabletlerin sonuncusu da i7 işlemci entegre edilerek piyasaya çıkması için sıraya girdi.

i7 İşlemciye Sahip Surface Pro Özellikleri ve Fiyatı 
1.299 Dolar (yaklaşık 3.496 TL) etiket fiyatına sahip bu yeni Surface Pro tablet, 256 GB boş depolama alanına sahip, i5 veriyonu ile benzeri özelliklere sahip Surface Pro 3 i7, boş depolama alanını 128 GB’a çıkararak depolama alanından feragat ederek iş gücünü büyük ölçüde artırıyor. Üstüne üstlük kullanıcıların isteğine göre 256 GB ve 512 GB seçeneklerini de sunan Surface Pro 3’ün bu yeni versiyonu Surface Pro 4’e geçmeden evvel çıkalı daha 1 yıl olan bu ürüne daha şanslı bir talih veriyor.

facebook müşteri hizmetleri

8 GB RAM mevcut olan ve dördüncü kuşak Intel i7 işlemcisi mevcut Surface Pro 3’ün yeni versiyonu, 1.7 GHz olan mevcut işlemci hızını tam tamına 3.3 GHz’ kadar artırabilen yeni Turbo Boost teknolojisini de beraberinde bulunduruyor ve çizge kalitesi için tekrar Intel’in Graphics 5000 grafik işleme birimini üzerinde getiriyor.

12 ” boyutunda bir ekrana iye olan tablet 2160 x 1440 px çözünürlüğü ile Windows 8.1 işletim sistemi bulunduruyor ve Windows 10 piyasaya çıktığında ücretsiz olarak güncellemeyi Surface Pro’ya indiriyor. ( Dilerseniz ön izleme sürümünü hemen kurabilirsiniz. )

Bluetooth 4.0 ve Wi-Fi bağlantısını destekleye bilen bu yeni profesyonel tablet, hatta USB 3.0 girişi ve mikro SD anaç desteğine bile sahip.

Tasarım olarak 12 ” bir tabletten başlayarak dizüstü bilgisayara kadar yeni tablet Surface Pro 3, güçlü işlemci seçenekleri ile bir orta seviye bilgisayarları aratmayan üstün performans sergiliyor. Ayrıca mevcut olan çıkartılabilir klavyesi ile ekran desteği ve stylus kalemi ile de yararlanma kolaylığı sunuyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir