Yeni iMac Modeli Çok Yakında Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz yıl içerisinde çıkan ve oldukça güzel özelliklere sahip yeni iMac modeli beklenildiği kadar ses getirmeyi başaramamıştı. 5K görüntü kalitesine sahip olan iMac modeli, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülmüş ancak kullanıcıların ilgisini tam anlamıyla çekmeyi başaramamıştı. Apple’ın geçen sene yakalayamadığı ilgiyi yeni iMac modeli ile yakalaması bekleniyor.

facebook müşteri hizmetleri

Eğer yakın bir süre içerisinde bir iMac almayı planlıyorsanız biraz daha beklemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Eğer sızdırılan bilgilerin gerçekse ki öyle duruyor, yeni iMac modeli çok yakın bir sürede satışa çıkmayı bekliyor.

8K görüntü kalitesi ve 27 inç ekran boyutu ile piyasaya çıkması beklenen yeni modelin geçen sene beklenenden daha çok ilgi görmesi ise birçok kişi tarafından şimdiden öngörülebiliyor.

9to5Mac’in açıkladığı detayla göre okul başlangıç döneminde satışa çıkacak yeni iMac modeli içerisinde Apple severleri bir de sürpriz bekliyor. Özellikle satış için okul dönemini bekleyen Apple, yine öğrencilere ve gençlere yönelik olarak yeni iMac modeli yanında ücretsiz olarak Beat Solo 2 kulaklığı hediye ediyor olacak. Beat Solo 2’nin Türkiye fiyatı 600 TL ile 800 TL arasında değişiyor. Yeni iMac modelinin fiyat aralığı ile ilgili ise henüz kesinleşen bir bilgi bulunmuyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir