Yeni iPad Air 2 Detayları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

ipad-air-2-özellikleri-1

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve piyasaya sürülen yeni iPad Air 2 yepyeni özellikleri ve tasarımı ile göz dolduruyor. Yeni iPad Air 2 artık daha stabil, daha hafif daha güçlü!
Yeni iPad Air 2‘de geleneksel home tuşu yerine Touch ID parmak okuma sensörü, 8 megapixel iSight kamera, A8 chip‘ten daha farklı ve güçlü 64 bit A8x prosesör işlemci ve 2048×1536 çözünürlükte retina ekran bulunuyor.
Yeni iPad Air 2 ile birlikte parmaklarınızın dokunuşu daha zarif, retina ekran gerçekçiliği en üst seviyede ve hafifliği, sanki ellerinizde bir tablet yokmuş sanacak kadar etkileyici.
Aynı zamanda Apple, ürünlerinde son teknoloji materyalleri kullanmaktan hiç çekinmiyor. Yeni iPad Air 2 Wifi sisteminde Apple artık 802.11ac MIMO (Multiple input ve Multiple output – çoklu giriş ve çoklu çıkış) teknolojisini destekliyor, ve bu da son derece hızlı bir Wifi veri aktarımı tecrübesi keyfini yaşatıyor. Yeni iPad Air 2 Kamerasında da iSight özelliği kulanan Apple, 8 megapixel kamerada daha net pixel kalitesi ve daha güçlü fotoğraflar yakalama imkanını bizlere sunuyor.
Son olarak Yeni iPad Air 2’de performansı çok büyük bir ölçüde arttıran A8x işlemci çipi pil ömrüne bir tehdit olarak gözükse de, yeni iOS 8.1 güncellemesi ile gelen pil ömrü stabilizasyonu, hem performansı hem de pil ömrünü dengede tutarak bize tatminkar dakikalar yaşatacak gibi duruyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir