Yeni iPhone Dock Satışa Sunuldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bildiğiniz gibi Apple iPhone 4 serisinden beri telefonları için “dock” denilen şarj istasyonlarından geliştiriyor. Telefonunuzu dikey bir şekilde şarj etmenize olanak sağlayan bu ufak aksesuar çıkış döneminde iPhone 5 için de satışa sunulmuştu. Eski dock’a nazaran üzerinde Lightning çıkışı bulunan iPhone 5 dock’ından, aynı girişe sahip olmasına rağmen geniş ekranlarından dolayı iPhone 6 ve iPhone 6 Plus yararlanamıyordu. Sonunda Apple iPhone kullanıcılarının isteklerini dikkate alarak yeni iPhone Dock istasyonunu satışa sundu.

facebook müşteri hizmetleri

iPhone 6S Özellikleri Hakkında Bazı Bilgiler

iPhone Lightning Dock isimli bu yeni aksesuar yalnızca iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’a özel değil. eski dock’lar gibi belli bir giriş yuvası olmadığı için gelecekte de Apple’ın yeni iPhone modelleri için aynı üründen ilerleyeceğini düşünüyoruz. Lightning girişe sahip tüm iPhone‘larla uyumlu olarak çalışan Lightning Dock‘ın eski dock’lar gibi üzerinde bir de kulaklık çıkışı bulunuyor.

iPhone 6C Ne Zaman Gelecek?

Tıpkı diğer Apple ürünleri gibi sade bir tasarıma sahip olan Lightning Dock, Apple Store‘da 139TL‘ye alıcılarını bekliyor. Ürünün Apple Store sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir