Yeni Legend of Zelda Videosu Yayınladı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Nintendo Wii U için geliştirilen yeni The Legend of Zelda hakkında ilk videoyu E3 fuarında görme şansına erişmiştik. Fakat video çok kısa olduğundan hayranları yeterince tatmin edememişti.

The Game Awards 2014 ardından yapılan gösterimlerden birisi sayesinde yeni The Legend of Zelda videosu oyun dünyasına tanıtıldı. Demonun tanıtımında Nintendo‘dan Shigeru Miyamoto ve Zelda’nın başındaki isim Eiji Aonuma hem oyunu oynadı hem de oyun hakkında bilgiler veren ufak bir sohbet gerçekleştirdi.

facebook müşteri hizmetleri

Muhteşem grafikler ile karşımıza çıkan Legend of Zelda videosu Gün batımı zamanında yüksek bir alandan etrafı görmemizi sağlıyor. Daha sonra Wii U Gamepad üzerinden haritayı kontrol eden Link paraşüt yardımıyla dağın üzerinden atlıyor.

Link ve atı Epona ormanın içinde koştururken, Aonuma kontrolün ne kadar rahat olduğunu ve neredeyse kumandaya dokunmadığını belirtiyor. Atların yarı-otomatik bir kullanımı olduğunu tahmin ediyoruz.

Oyunun demosu Link‘in at sırtından yaptığı bir kaç atış ve son olarak Epola’nın sırtından zıplayıp havadayken yavaş çekimde ok atması ile sona eriyor.

Oldukça büyük bir dünya üzerinde geçecek olan yeni The Legend of Zelda oyunu 2015 yılı içerisinde çıkış yapacak.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir